Blog

Bývalé layouty

15. srpna 2013 v 18:44 | Jo.
NÁHLED SPOKOJENOST: 90%
od 1.8. do 9.8.

NÁHLED SPOKOJENOST:60%
od 9.8. do 13.8.
Layout obsahoval animaci:

Znovuzrození. Chi chi.

1. srpna 2013 v 20:16 | Jo.
Tak, mám konečně tu možnost a čas, vás uvítt při svém historicky prvním článku na blogu, který se už bude plně zabývat pouze grafikou. Ani nevíte, juké nervy mě stálo odhodlat se znovu se přihlásit na tento blog, který jsem téměř před dvěma měsíci zavrhla. Proč? Protože mě jednoduše sims nebaví a asi nikdy už bavit nebude. A hlavně jsem to chtěla zkusit jako "grafička".
Plně doufám, že mě už zkušení blogoví grafici a grafičky nezavrhnou a pokud možno se mnou budou mít trpělivost, stejně jako každý návštěvník této stránky.

Jinak, teď asi budu mít plus mínus týden čas na všechnu možnou grafiku, takže se pokusím zaplnit blog tím, co dělám ve Photoshopu CS5 anebo CS4.
Na aktuálním layotu spatříte Rooney Maru, tu nejbožštější herečku pod sluncem! No, možná na to nemáte stejný názor, ale pro mne je opravdová hvězda-na nic si nehraje, neláduje deníky novinkami o své osobě, je krásně éterická a elegantní. A hlavně je to teda dost dobrá herečka. Mimochodem, png v tomto článku je mé tvorby a je samozřejmě také s ní.

Tak, snad už bych jen ráda podotkla, že pokud moje tvoření vyvolá nějaké ohlasy, otevřu objednávku layoutů ( a já se tiše modlím a doufám, že to vyjde)!
 
 

Reklama