Srpen 2012

X. Jedna zpověď

28. srpna 2012 v 11:55 | Johi |  Kdo to tu spravuje?
Dlouho jsem přemýšlela, jak a co napsat. Jaká zpověď? Z čeho? Proč?
Dnes se mi ale stala jedna věc. Věc, která mne svým způsobem potěšila. Představte si nějakého mně blízkého člověky, který mě velmi zraňuje, ale taky miluje. Ten člověk mi dnes volal. Šla jsem domů po kurzu angličtiny a cestou jsem nakoupila pár věcí. A najdenou mi volal ON! Minulou dobu jsem jeho esemesky a telefonáty ignorovala, ale teď jsem se cítila veselá.

Od koho stahuji?

26. srpna 2012 v 10:30 | Johi |  Kdo to tu spravuje?
Jednou jsem slíbila, že napíšu článek o stahování, takže tu mám první část-OBLEČENÍ
http://s017.radikal.ru/i433/1110/de/da2c910007f5.jpg
Tak toto oblečení například najdete na http://lasky-sims.blogspot.cz/
najdete tam hlavně takové "bláznivé" oblečení, kožené a třeba na nějaký divoký tanec nebo do klubu.

IX. 2 obrázky, které momentálně vystihují můj život

25. srpna 2012 v 20:02 | Johi |  Kdo to tu spravuje?
Krásná příroda, voda a taková zasněnost. Hlavně ta zasněnost mě teď naprosto vystihuje...

VIII. Tři věci, které tě vzrušují

24. srpna 2012 v 15:29 | Johi |  Kdo to tu spravuje?

1.Boty! Ano, možná trochu divné, ale já je miluji a chci jich co nejvíc!
2. Písnička od Franka Sinatry, Louise Armstronga a další oldschool.
3. A nakonec to bude prostě jakýkoliv hezký, s hlubokým hlasem a hezkýma očima, prostě nějaký muž...Ano, jak jinak.

VII.Čtyři věci, co mě dokážou znechutit

23. srpna 2012 v 20:24 | Johi |  Kdo to tu spravuje?
Tak jsem se zkusila nalíčit jak mi říkala Lowiska /nemyslím přeně jak jsi to říkala/ a vidíte. A ano, každé oko mám jinak...

Věc první-Posměváčci. Nesnáším takové ty lidi, kteří se vám smějí když na sebe něco prozradíte nebo něco řeknete...nesnáším.

FILMOVÝ DENÍK: Kočka na rozpálené plechové střeše

23. srpna 2012 v 14:15 | Johi |  Filmový deník
zdroj:http://www.queenslandtheatre.com.au/files//2011/08/tennessee-williams-cat-on-a-hot-tin-roof.jpg

Tentokrát to není Hitchcock, ale Richard Brooks, kdo natočil tento velmi emotivní film, podle skvělé předlohy Tennessee Williamse. Překvapivě jsem se zamilovala do Paula Newmana a jeho úžasně modrých očí. Asi se velmi snadno zamilovávám, ale on je prostě charakter. V tomto film není tedy typicky rovný, ale nakonec jsme došla k tomu, že jeho postava je charakterní.
Taktéž Liz Taylor zde hraje docela kladnou roli, i když s velmi nepříjemných hlasem (viděla jsem v původní americké verzi) a někdy pěkně prohnaným chováním.

FILMOVÝ DENÍK: Rozdvojená duše

23. srpna 2012 v 10:10 | Johi |  Filmový deník
zdroj:http://s3.amazonaws.com/criterion-production/release_images/770/136_box_348x490.jpg?1328128328

Včera jsem viděla (konečně!) další Hitchcockův film Rozdvojená duše-Spellbound. Těšila jsem se na něj, ale bála jsem se, že bude příliš těžký a tak jsem si počkala na den, kdy se mi bude chtít přemýšlet. A nakonec jsem ani moc nemusela...
Přesto nejsem zklamaná. Můj další milovaný Gregory Peck a oblíbená Ingrid Bergmann jsou přesvědčiví a díky nim je celý film povýšen na mistrovské dílo. Ale počkat! Nejen díky nim.

FILMOVÝ DENÍK: Okno do dvora

22. srpna 2012 v 16:07 | Johi |  Filmový deník
Zdroj:http://www.dvd-premiery.cz/fotocache/bigorig/108732.jpg

Okno do dvora patří mezi mé nejoblíbenější filmy. Proč? Hloupá otázky, chytrá odpověď-výborní herci, výborná tak trochu tajemná atmosféra a skvělé kostýmy.
Asi jste si všimli, že mezi mé nejmilejší herečky patří Grace, která v tomto filmu dokazuje, že na prvním místě pomyslného žebříčku je plným právem. Stejně tak James Stewart, do kterého jsem se zamilovala už v Příběhu z Filadelfie(1940) a nehodlám se mé lásky k němu vzdát. A samozřejmě tu je Alfred Hitchcock, mistr tajemna a napětí s vtipem. Z úplně jednoduchého příběhu dokáže vykřesat maximum.


ÁCH JÓ!!!

22. srpna 2012 v 14:32 | Johi
Ach jó...já se asi fakt zblázním! Nainstalovala jsem konečně TS3 a dodala pár kolekcí a samozřejmě , že náš počítač má příliš málo místa na disku, tak jsem odinstalovávala co to šlo, dokonce i Photoshop a stejně mi hra blbla. Tak jsem se rozhodla to přeinstalovat všechno a nakonec to kleklo. Určitě to znáte, většina.
Opravdu na zabití. Říkala jsem si, že snad budu hrát se Sims 2, jenže nemám náladu už instalovat další hru. Stejně mě štve, že se do TS2 už tolik downů nedělá...Takže sbohem, asi mě může už jen zachránit ta soutěž, už jsou tam přihlášení dva lidé. Bohužel se už asi nikdo nepřihlásí, takže ji zahájím na přání jedné účastnice až v září.
Mimochodem, jak jste si jistě všimli, baví mě filmy, takže co byste říkali nějakému Filmovému deníku?

Vaše posmutnělá a otrávená Johi

VI. Pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají (bez jakéhokoli pořadí)

22. srpna 2012 v 10:14 | Johi |  Kdo to tu spravuje?
Tentokrát nepřidám fotky sebe, abyste si zase jednou oddechli, ale zaměřím se na ostatní.

Myslím, že snad každý má rád svoji maminku. Moje maminka je i něco jako kamarádka, radí mi a pomáhá. Né vždy ji poslechnu, ale stejně-jsi nejlepčí!
Tatínek. Tati, tati, tati.
Já vím, asi bych měla napsat někoho, koho znám osobně, ale ona...Ano, jsem fanatická. Je to můj idol. Idol lidskosti a v módě. A také v povolání. Snažím se jí vytvořit v Sims, ale nejde mi. Pár jejích citátů-
"Ráda bych byla připomínána jako někdo, kdo vykonal užitečné skutky a byl laskavý a milující člověk. Ráda bych byla ponechána v paměti jako člověk se správným postojem a nejlépe pomáhající druhým."
"Nejsem extrovertka, ale nejsem nepřátelská. Nejsem přímo rozjařený typ, ale nerada o sobě čtu, že jsem chladná a distancovaná. Nevím jaká jsem.
Brácho, přestože mě většinou pěkně štveš, mám tě ráda. Měj se dobře na táboře!

Asi jsem se pomátla, chci tu dát ještě tolik lidí. tak proč Hitch? Především to je geniální režisér. A pak je to Lev. A miluji jeho vtipné citáty a žertíky.
"Drama je život bez nudných kousků"
"Baví mě strašit lidi za peníze."

OMLOUVÁM SE VŠEM, ŽE NEMŮŽU NAPSAT VÍC LIDÍ! KAMARÁDI, BABIČKA, MŮJ PES...